2 lipca 2018

Funkcje

tworzenie stron internetowych

Oferujemy Ci najpopularniejszy systemem do zarządzania treścią CMS – system do zarządzania stronami WWW.

Możesz go wykorzystać do tworzenia stron internetowych, blogów, portali społecznościowych, for dyskusyjnych, Encyklopedii, Zbiór ofert pracy, Ogłoszeń internetowych, Serwisów Premium, Mikroblogów, Galerii zdjęć, Stron afiliacyjnych, Kursów internetowych, Agregatorów treści, Sprzedaży biletów, itd.

Mamy nadzieję, że teraz już wiesz, jak potężnym narzędziem mogą być strony internetowe z naszym wdrożeniem. Tworzenie takich witryn jest znacznie prostsze i mniej czasochłonne niż na innych platformach a także dużo mniej kosztuje!

Możesz stworzyć niemal każdy rodzaj strony internetowej z tym systemem CMS, oczywiście posiadając podstawy wiedzy technicznej. Jeżeli takiej nie posiadasz, to możesz powierzyć to nam.

Wszystko co niezbędne aby stworzyć:

Osobiste blogi

Osobiste blogi.

Platforma strona24.pl oferuje strony na CMS-ie WordPress, który początkowo był stworzony jako proste i przyjazne oprogramowanie do obsługi blogów. System okazał się jednak tak dobry, że zyskał miano najpopularniejszego systemu zarządzania treścią na Świecie – CMS. Tak więc, możesz założyć u nas rozbudowanego bloga dla swojej firmy lub prostego dla siebie. Zobacz przykładowego bloga.

Portale społecznościowe

Portale społecznościowe.

Dzięki platformie strona24.pl i wtyczce BuddyPress masz możliwość zbudowania prostego i bezpiecznego serwisu społecznościowego. Jeśli chcesz skupić wokół siebie czy swojej marki własną społeczność, to jest to bardzo dobre rozwiązanie. Na przykład dla wspólnoty mieszkaniowej, szkoły, małego miasta itd. Serwis może posiadać funkcje typu: profile, strumienie aktywności, połączenia z przyjaciółmi, prywatne wiadomości, różne grupy.

E-commerce

E-commerce.

WordPress, dzięki wtyczkom, jest niezawodnym rozwiązaniem do budowy strony typu e-commerce. Dzięki doskonałej wtyczce WooCommerce możesz przekształcić swojego WordPressa w sprawny sklep internetowy.

Zbiór ofert pracy

Zbiór ofert pracy.

Chcesz założyć serwis internetowy z ofertami pracy? Możesz użyć do tego WordPressa. WP Job Manager to darmowa wtyczka, która w szybki i prosty sposób pozwoli Ci to zrobić.

Serwisy premium

Serwisy premium.

Serfując po stronach internetowych spotkałeś się ze stronami do których dostęp jest płatny (serwisy premium). Jeśli chcesz posiadać taką stronę to z pomocą przyjdzie Ci WordPress i kilka darmowych oraz płatnych wtyczek, dzięki którym osiągniesz zamierzony cel.
Polecamy zapoznać się z: Simple Membership lub Memberful WP.

Galerie zdjęć

Galerie zdjęć.

Jesteś fotografem, artysta lub chcesz założyć stronę ze zdjęciami z rodzinnej imprezy? WordPress z odpowiednią wtyczką będzie idealnym narzędziem dla Ciebie. Istnieje mnóstwo wtyczek, które umożliwiają bardzo szybko i łatwo uzyskać możliwości np. fotoblogów. Przejrzyj wtyczki galerii w WordPressie i wybierz odpowiednią dla siebie.

Kursy internetowe

Kursy internetowe.

Odkryłeś w sobie powołanie by uczyć innych? Chcesz się podzielić Swoją wiedzą? W WordPressie w łatwy sposób możesz założyć stronę z kursami, tutorialami czy lekcjami dzięki wtyczką do e-learningu.

Sprzedaż biletów

Sprzedaż biletów.

Strona zbudowana na WordPressie w połączeniu ze wtyczką StageShow da Ci możliwość sprzedawania poprzez sklep internetowy biletów na własne pokazy, spektakle czy też inne imprezy biletowane. Za zakupy klient będzie mógł zapłacić kartą kredytową lub platformą PayPal.
Strony firmowe

Strony firmowe.

Dzięki platformie strona24.pl możesz stworzyć nie tylko blogi, ale również profesjonalne strony internetowe dla małych i dużych firm. Platforma jest: łatwa w obsłudze, elastyczna, bezpieczna, konfigurowalna, przyjazna dla urządzeń mobilnych, często aktualizowana i posiada mnóstwo możliwości dzięki tysiącom dostępnych wtyczek i modułów. Zobacz przykładową stronę.

Fora dyskusyjne

Fora dyskusyjne.

Jest wiele innych systemów do zarządzani treścią, które oferują możliwość stworzenia własnego forum dyskusyjnego ale jeżeli szukasz prostego rozwiązania, możesz użyć wtyczki przeznaczonej do budowy takiego forum. Dzięki bbPress łatwo zbudujesz stronę internetową z funkcjonalnością forum dyskusyjnego.

Encyklopedie

Encyklopedie.

Dzięki wtyczkom możesz Swoją stronę opartą na WordPressie przerobić na encyklopedię. Pomoże Ci w tym np. Encyclopedia Lite i już możesz tworzyć własną wiki(encyklo)pedię.

Ogłoszenia internetowe

Ogłoszenia internetowe.

Chcesz zbudować portal ogłoszeniowy? Dzięki WordPressowi i wtyczce ClassiPress Twoja strona będzie miała szybką i łatwą możliwość dodawania ogłoszeń reklamowych.

Mikroblogi

Mikroblogi.

P2 to darmowy motyw, który przekształci strony internetowe oparte o WordPress w świetny blog z funkcją komentowania, pisania postów „na żywo”, a także ich edycji oraz aktualizacji od razu z poziomu strony internetowej.

Strony afiliacyjne

Strony afiliacyjne.

Strony internetowe oparte o WordPress mają również możliwości afiliacyjne.
Możesz sprzedawać produkty różnych sklepów internetowych, będąc jednocześnie członkiem programu partnerskiego.

Agregatory treści

Agregatory treści.

Strony internetowe z WordPress oferują możliwości agregowania wpisów z innych stron. Zamiast pisać wszystko samemu, możesz stworzyć stronę typu content curation, która będzie zbierała wpisy z zewnętrznych źródeł.